Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Levická májová 5 - výsledkyVytlačiť
 

Sviatočný deň 8. máj  patrí  našom meste už niekoľko rokov behu. Záujem o účasť na šiestom ročníku „Levickej májovej 5-ky“ bol tradične veľký, na štart nastúpilo 234 bežcov. Štartovalo sa vo viacerých kategóriách podľa veku, vekové rozpätie bolo naozaj široké - od 3 do 80 rokov. Taktiež bola možnosť bežať štafetu – celú dĺžku trate si rozdelilo 5 tímov. Bežecká trať viedla po námestí a ulicami centra mesta v dĺžke cca 5 km. Deti do 12 rokov bežali od 100 do 600 m.  Absolútnymi víťazmi tohtoročnej Májovej 5 sa stali Tadeáš Fazekaš (16:29,0) a  Lucia Pivarčiová (19:52,0). Najstarší bežec bol 80-ročný p. Juraj Cengel z B. Štiavnice, pravidelný účastník Májovej 5 a najmladším bol 3-ročný Lacko Srb.

Levická májová 5 Levická májová 5

Levická májová 5 Levická májová 5

Májová 5 - štart Májová 5 - najstarší a najmladší účastníci

Športové podujatie organizačne zabezpečilo Mesto Levice v spolupráci s Komisiou športu MsZ v Leviciach pod záštitou poslankyne MsZ Márie Kuriačkovej, ktorá celé podujatie aj moderátorsky sprevádzala. Ceny víťazom odovzdali predstavitelia mesta – primátor Štefan Mišák,  zástupca primátora Ján Krtík a poslanec mestského zastupiteľstva a člen komisie športu Ladislav Lutovský.

Výsledky:


Deti 2012 a ml. dievčatá - 100 m

1. LÍŠKAYOVÁ Zdenka, AK MŠK Žiar nad Hronom, čas 00:26,0

2. HORVÁTOVÁ Ela, čas 00:26,6

3. KAZLOVOVÁ Bibiana, čas 00:27,2

 

Deti 2012 a ml. chlapci - 100 m

1. LAPIN Šimon, ča 00:24,4

2. KORBELA Filip, čas 00:25,5 +00:01,1

3. VAŇATKA Teodorik Aurel, čas  00:29,7

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - deti 2012 a ml.

 

Deti 2010 - 2011 dievčatá - 300 m

1. BIELIKOVÁ Patrícia, AK MŠK Žiar nad Hronom, čas 00:58,8

2. HAVRANOVÁ Simona, čas 01:01,0

3. KORČOKOVÁ Hanka, AK Krupina, čas 01:04,3

 

Deti 2010 - 2011 chlapci - 300 m

1. KAŠIAR Hugo, čas 00:50,9

2. VALKOVIČ Samuel, čas 00:53,1

3. KOPERNICKÝ Timko, čas 00:54,0

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - deti 2010-2011

 

Deti 2008 - 2009 dievčatá - 300 m

1. ŠUHALOVÁ Laura, čas 00:57,1

2. JAROTOVÁ Laura, čas 00:58,3

3. KONVÔPKOVÁ Elizabeth, čas 00:58,5

 

Deti 2008 - 2009 chlapci - 300 m

1. DRÁBIK Filip, AT Partizánske, čas 00:51,4

2. LIPTÁK Matúš, čas 00:52,8

3. LUKÁŠ Uhrík, čas 00:53,2

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - deti 2008-2009

 

Deti 2006 - 2007 dievčatá - 600 m

1. BIELIKOVÁ Natália, AK MŠK Žiar nad Hronom, čas 01:46,4

2. LÍŠKAYOVÁ Lenka, AK MŠK Žiar Nad Hronom, čas 01:46,8

3. LACKOVÁ Natália, AK pri ZŠ Tlmače, čas 01:50,0

 

Deti 2006 - 2007 chlapci - 600 m

1. IVANIČ Filip,  ŠK Atléti BS, čas 01:44,0

2. MANDÁK Alex, ŠK ATOM LEVICE, čas 01:44,2

3. FARKAŠ Matej, Nemčiňany, čas 01:49,0

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - deti 2006-2007

 

Trať 1,7 km

Mladší žiaci

1. SUCHÝ Gabriel, ŠK Atóm Levice, čas 05:56,0

2. BÁTOVSKÝ Boris, ŠK Atóm / ŠK Atléti BS, čas 06:10,4

3. JURICA Juraj, ŠK Atléti BS, čas 06:21,5

 

Mladšie žiačky

1. MÁCSAIOVÁ Jana, VIETO DŠA Levice, čas 05:53,6

2. HAULÍKOVÁ Paulína, ŠK Atóm Levice, čas 06:23,6

3. PIVARČIOVÁ Nikol, ŠK Atom Levice, čas 06:39,5

Májová 5 - odovzdávanie ocenení -  mladší žiaci

 

 

Starší žiaci

1.  VALENT Tadeas,  Domadice , čas 06:00,1

2. MELAGA Martin, čas 06:07,8

3. KOPERNICKÝ Tobias, čas 06:36,2

 

Staršie žiačky

1. PIATRIKOVÁ Margaréta, ŠK Aquasport Levice, čas 06:25,2

2. PAVLENDOVÁ Miroslava, čas 06:25,3

3. KOVÁČOVÁ Nicol, čas 06:32,8 t

Májová 5 - odovzdávanie ocenení -  starší žiaci

 

Trať 5 km

Dorastenci

1. MARKO Ján, ŠK Atléti BS, čas 17:10,2

2. ŽLKOVAN Jakub, čas 19:22,9

3. HOLCZEI David, čas 19:42,0

 

Dorastenky
1. TITKOVÁ Viktória, ŠK Atóm Levice, čas 22:49,1

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - dorastenci

 

Juniori

1.  URSÍNY Peter,  ŠK Atléti BS, čas 16:48,5

2. VETOR Šimon, čas 25:48,0

 

Juniorky

1. BÓLOVÁ Ivana, ŠK Atóm Levice, čas 21:20,2

2. FERENČÍKOVÁ Veronika, Banská Štiavnica, čas 22:12,7

3. LAJTOŠOVÁ Marianna, čas 26:07,8

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - juniori

 

Muži

1.  Tadeáš Fazekaš, ŠK Atom Levice, čas 16:28,0

2.  Jakub Mészáros, Elite Sport Team Levice, čas 16:46,3

3.  Marek Vidlička, ŠKP Levice, čas 17:23,0

 

Ženy

1. PIVARČIOVÁ Lucia, ŠK atom Levice, čas 19:52,0

2. DANIŠOVÁ Lucia, čas 24:42,4

3. BENČOKOVÁ Marcela,  PretekaRYS, čas 28:45,4

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - muži / ženy

 

Veteráni 1

1. JÁNOŠ Slavomír, ŠK Atóm Levice, čas 18:08,9

2. PETROVICS Andrej, Čata, čas 18:41,3

3. ČENGER Miloš, čas 19:01,5

 

Veteránky 1

1. KOVÁČOVÁ Monika, ŠK Atóm LV, čas 20:40,6

2. LAKTIŠOVÁ Hana, ŠK Atom Levice, čas 23:43,7

3. FIŤKOVÁ Katarína, čas 24:06,2

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - veteráni 1

 

Veteráni 2

1. MÔCIK Ján, Banská Bystrica, čas 18:49,6

2. HUDEC Ľubomír, ŠKP Levice, čas 18:57,4

3. BAKSA Ľubomír,čas 20:22,1

 

Veteránky 2

1. KAMENSKÁ Iveta, AK Tlmače, čas 23:24,3

2. MÔCIKOVÁ Mária, Banská Bystrica, čas 24:30,3

3. VUONGOVÁ Darina,  Vuong team Žarnovica, čas 24:38,1

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - veteráni 2

 

Veteráni 3

1. PETRIKOVIČ Rudolf, TBK TORA Topolčany, čas 22:23,3

2. BÉRES Ludovít, čas 23:16,8

3. ŠUTKA Dušan,  Kšk Levice, čas 23:40,5

Májová 5 - odovzdávanie ocenení - veteráni 3

 

ŠTAFETY

1.  Atóm 1, čas 17:08,3

CÍCER Andrej, TOMA Jakub, NOVÁK Adam

2.  Medici a ekonóm, čas 18:49,4

VIGLAŠ Pavol, ŠTEVKO Matúš, KUZMA Dávid

3. ŠK Atóm Levice 1, čas 21:46,0

JÁNOŠOVÁ Mirka, BÁTOVSKÝ Boris, TOMOVÁ Ninka

Májová 5 - odovzdávanie ocenení -  štafety

 

Kompletné výsledky nájdete v priložených súboroch.

Srdečne blahoželáme!


 
 

dnes je: 19.10.2017

meniny má: Kristián

Dnes má službu:

Pharmapuls
Sv. Michala 32,
Levice

036 / 6 312 437

ďalšie dni

Štvrtok 19.10. - 20.10.
Pharmapuls
Sv. Michala 32,
Levice
036 / 6 312 437
Sobota 21.10. - 22.10.
Benu
Ul. sv. Michala 2395/5,
93401 Levice
Sobota 21.10. - 22.10.
Dr.Max - Turecký rad
Turecký rad 7 (OC Tesco),
Levice
036/6345781
Sobota 21.10. - 22.10.
Apotheke
Turecký rad 11,
93401 Levice
+421 36 6314 509
Sobota 21.10. - 22.10.
Ekolekaren LV s.r.o.
OD Kaufland,
Komenského 23,
Levice
036/6304322
Pondelok 23.10. - 26.10.
Salix
SNP 19,
Levice
036/6334 761

SNP 19, 93401 Levice
Ordinačné hodiny:
od 15,30 h do 07,00 h
Dni pracovného pokoja:
od 07,00 h do 07,00 h

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
19.10.2017
ÚvodÚvodná stránka