Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Hlasujte za projekt Ozeleňme mesto Levice! Vytlačiť
 

18.10.2017 sa mesto Levice dozvedelo o postupe do ďalšieho verejného hlasovania v rámci Nadácie VÚB- grantového programu Komunitné granty 2017  s podnázvom „80 000 eur pre komunity, kde to žije“. V rámci grantovej  schémy  bolo podaných 161 žiadostí. V hodnotení odbornej komisie sa projekt mesta Levice dostal  do výberu 6 najlepších projektov v Nitrianskom kraji. 

Čo je našim cieľom?

V rámci realizácie tohto projektu by sme radi v rámci Dňa Zeme v roku 2018 "ozelenili" mesto Levice, a tým zvýšili kvalitu životného prostredia a kvalitu bývania v meste formou výsadby stromov a kríkov. Zároveň by sme zorganizovali v spolupráci s Mestským parlamentom mládeže v Leviciach brigádu, v rámci ktorej by sme vytipovali lokality, ktoré by sme vyčistili od odpadov. Ďalej pri tejto príležitosti, by sme oslovili všetky základné školy v meste, aby sa zapojili do kreatívnej súťaže vytvorenia 2D alebo 3D modelu planéty Zem z materiálovo využiteľných surovín. Najkreatívnejšia škola získa prednášku o astronómii od odborníka z Tekovskej hvezdárne v Leviciach.

výsadba zelene v Leviciach  v r. 2014 v rámci projektu Mestského parlamentu mládeže

Ako na to?

Dôležitá je teraz druhá fáza projektu - verejná hlasovacia súťaž, v ktorej môže verejnosť hlasovať za tento náš projekt. Hlasovanie  prebieha na www.komunitnegranty.sk od 6. do 19. novembra 2017 do 24:00 h. Po kliknutí na vybraný projekt Vám po zadaní telefónneho čísla príde formou SMS súťažný kód, ktorý vpíšete do zobrazeného políčka. Hlasovanie je bezplatné.

HLASOVANIE PREDĹŽENÉ DO 21.11.2017 !

Komunitné granty získa spolu 24 projektov, a to v každom kraji 3 projekty s najväčším počtom hlasov získaných vo verejnom hlasovaní.

Konečné zverejnenie výsledkov potvrdené Správnou radou nadácie bude najneskôr 30.11. 2017.

Ďakujeme za všetky vaše hlasy!


 
 

dnes je: 19.12.2018

meniny má: Judita

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
19.12.2018
ÚvodÚvodná stránka