Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Pridajte sa k najlepšej školskej športovej súťaži na Slovensku!Vytlačiť
 

floorball SK Liga - logo                     Nadácia TV JOJ - logo

 

ŠPORTOVÝ PROJEKT PRE ZÁKLADNÉ ŠKOLY A 8-ROČNÉ GYMNÁZIÁ

ŠKOLSKÝ ROK 2018/2019

Pridajte sa k najlepšej školskej športovej súťaži na Slovensku!

Prihláste svoje školské tímy dievčat a chlapcov do súťaže floorball SK LIGA a zmerajte si svoje sily s rovesníkmi z celého Slovenska! Vybojujte si v novom školskom roku 2018/19 tituly víťazov mestských mini líg, krajských, či celonárodných víťazov. Alebo si s spolu s Nadáciou TV JOJ zahrajte florbal len tak pre radosť.

Mesto Levice sa oficiálne zapojilo do projektu prihlásením štyroch základných škôl vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti, ktoré prejavili záujem. Následne, do 30. marca, prihlásené školy zaregistrujú svoje družstvá. Taktiež v tomto termíne sa môžu individuálne registrovať tie školské družstvá, ktoré sa neprihlásili prostredníctvom svojej samosprávy. Zoznam zaregistrovaných družstiev Nadácia TV JOJ zverejní v priebehu mája. Prvé zápasy sa začínajú hrať v septembri.

Dňa 19.2.20.18 navštívil naše mesto Ľuboš Sarnovský, tvár hlavného spravodajstva TV JOJ a zároveň tvár projektu Nadácie TV JOJ Floorball SK Liga. „Sme radi, že sme našli v Leviciach podporu tohto podujatia. Okrem toho, že motivujeme deti aby sa zapájali do športu, je to zároveň príležitosť pre mesto propagovať sa v rámci celého Slovenska,“ povedal Sarnovský pri návšteve tréningu florbalistov na ZŠ Ul.Sv.Michala.  V rámci návštevy venoval primátorovi mesta tričko  floorball SK Ligy.

Všetky potrebné informácie nájdete v priloženom súbore alebo na stránke súťaže www.skliga.sk.

Ľuboš Sarnovský s primátorom mesta Štefanom Mišákom  Ľuboš Sarnovský s florbalistami na II. základnej škole


 
 

dnes je: 21.3.2019

meniny má: Blahoslav

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
21.3.2019
ÚvodÚvodná stránka