Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Prebieha celoplošná jarná deratizácia na území mesta Vytlačiť
 

ilustračný obrázok

Mesto Levice oznamuje, že od 09. 04. 2018  (po dobu 10 dní) sa začne na verejných priestranstvách mesta Levice a mestských častí vykonávať jarná celoplošná deratizácia prostredníctvom firmy oprávnenej na profesionálne vykonanie regulácie živočíšnych škodcov (v prípade zmeny  termínu z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok sa termín aktualizuje).
Žiadame všetkých občanov, aby počas výkonu deratizácie zvýšili opatrnosť v dohľade nad maloletými deťmi a v starostlivosti o domáce zvieratá, ktoré by mohli prísť do styku s kladenými deratizačnými prostriedkami.
Ďalej mesto Levice za účelom úspešného priebehu celoplošnej deratizácie týmto vyzýva právnické osoby a fyzické osoby na vykonanie deratizácie nimi vlastnených alebo spravovaných objektov a pozemkov v termíne od 09. apríla 2018 do 14. mája 2018. Z hľadiska dosiahnutia čo najvyššej efektivity je potrebné vykonať deratizáciu v meste komplexne, t. j. v tom istom období, čo zabráni migrácii živočíšnych škodcov z deratizačne neošetrených objektov a plôch do objektov a plôch deratizačne ošetrených.


 
 

dnes je: 25.3.2019

meniny má: Marián

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
25.3.2019
ÚvodÚvodná stránka