Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Uzatvorenie chodníka pred budovou mestského úradu z dôvodu rekonštrukcieVytlačiť
 

ilustračný obrázok

Vážení občania,

z dôvodu rekonštrukcie priestoru pred budovou mestského úradu bude hlavný vstup do budovy a priľahlý chodník vrátane parkoviska pred MsÚ od 11.6.2018 uzatvorený. Predpokladané trvanie stavebných prác je cca 1 mesiac.

Obchádzka na chodníku bude riešená cez ul. Na bašte - Holubyho ul. - Pionierska a bude vyznačená dopravnými značkami. Na vstup do budovy používajte zadný vchod z Holubyho ulice.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Práce budú spočívať v odstránení existujúcej spevnenej asfaltovej plochy, odstránení odvodňovacích žľabov, demontáži stĺpu verejného osvetlenia, odstránení lapačov strešných splavenín, odstránení existujúcich cestných obrubníkov. Následne bude osadená betónová zámková dlažba v dvoch výškových úrovniach predelených čadičovým obrubníkom. Posledný rad zámkovej dlažby nad obrubníkom, kde sa mení výšková úroveň spevnenej plochy, bude realizovaný  z dlažby pre nevidiacich  - drážkovaná dlažba. Budú osadené nové lapače strešných splavenín, odvodňovací žľab bude uložený v prvej úrovni pod dlažbou a následne bude napojený na odvodňovací žľab v úrovni dlažby a bude  ukončený na vonkajšej hrane cestného obrubníka ohraničujúceho cestnú komunikáciu. Spätne budú osadené vetracie mriežky. Pred hlavným vstupom do MsÚ sa osadí zemné svietidlo kvôli nasvieteniu vchodu. V rámci stavby dôjde k preloženiu elektrického vedenia verejného osvetlenia, mestského rozhlasu a kamerového systému do zeme .

Zmeny sa budú týkať aj zelene – pôvodné betonové kvetináče sa nahradia novými vegetačnými nádobami s novou výsadbou zelene.


 
 

dnes je: 22.1.2019

meniny má: Zora

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
22.1.2019
ÚvodÚvodná stránka