Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Komunitný plán sociálnych služieb mesta Levice na roky 2019-2023Vytlačiť
 

Vážení občania,

mesto Levice v súlade so Zákonom o sociálnych službách aktuálne spracováva Komunitný plán sociálnych služieb mesta Levice na roky 2019-2023. Ide o dôležitý strategický dokument, ktorého cieľom je vytvoriť podmienky pre poskytovanie kvalitných a dostupných sociálnych služieb pre občanov mesta. Prosíme Vás o súčinnosť pri monitorovaní potrieb občanov mesta, pretože aj na základe Vašej spätnej väzby samospráva sformuluje svoje zámery a priority pre rozvoj sociálnych služieb na aktuálne plánovacie obdobie. Vyplnením dotazníka sa zapojíte do procesu komunitného plánovania a prispejete k lepšej budúcnosti občanov mesta v oblasti poskytovania a zabezpečovania sociálnych služieb.

Do dotazníkového prieskumu je možné zapojiť sa do 3. augusta 2018 elektronickou formou na webovej stránke mesta Levice www.levice.sk alebo si môžete dotazník prevziať osobne v podateľni MsÚ Levice, resp. na odd. služieb občanom a organizáciám MsÚ Levice. Vyplnené dotazníky prosíme doručiť do podateľne MsÚ Levice. Odpovede sú anonymné a výsledky prieskumu budú po ukončení prieskumu sprístupnené verejnosti.

Za vyplnenie dotazníka a spoluprácu ďakujeme.

                                                             JUDr. Gabriela Andrašková – vedúca OSOO MsÚ

 

Online dotazník:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYm4I63ulkrfc0dXVUcvaVacItQt6FPGTRoZQNVTAlR3tn1g/viewform

                                                               

                                                                   

Dotazník k vypracovaniu Komunitného plánu sociálnych služieb mesta Levice na roky 2019-2023 DOTAZNIK KPSS_obyvatelia.pdf DOTAZNIK KPSS_obyvatelia.pdf (427.6 kB)

 
 

dnes je: 23.2.2019

meniny má: Roman, Romana

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
23.2.2019
ÚvodÚvodná stránka