Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Na kúpalisku Margita-Ilona vynovili detský bazénVytlačiť
 

Kúpalisko Margita-Ilona je pre návštevníkov otvorené od začiatku júna do konca augusta. K dispozícii sú štyri bazény – plavecký bazén Adam, rekreačný bazén Eva, detský bazén Tereza a detský bazén do 6 rokov Ilona.

Novinkou na kúpalisku je zrekonštruovaný bazén Ilona pre najmenšie deti do 6 rokov. Je tvorený dvomi výškovo rozdelenými bazénmi,  pričom z vyššieho sa voda prelieva do nižšieho. Bazény sa každý deň vypúšťajú a ráno sa napúšťajú čistou 25°C teplou vodou, ktorá sa ohrieva kolektormi. V prípade aspoň polojasného počasia dosiahne voda v bazénoch vďaka kolektorom 30 – 34°C.Povrch bazénov je vytvorený z bazénovej fólie. Úpravou sa  celková plocha bazéna zväčšila na 120 m2, z pôvodných 90 m2. Deti sa môžu tešiť aj na nových spoločníkov pri  kúpaní - v bazénoch tento rok pribudli nové atrakcie žabka, sloník a hrošík, ktoré najmenším určite spríjemnia pobyt vo vode.

kúpalisko Margita - Ilona

Na kúpalisku ďalej pribudli aj nové dlažby okolo rekreačného bazéna.

V cene vstupenky sú zahrnuté lehátka, slnečníky, tobogan, vodný sklz, ruské kolky, obrie šachy, trávnaté ihriská a bezpečnostné skrinky.

Všetky dôležité informácie o kúpalisku a o možnostiach ubytovania nájdete na vynovenej webstránke kúpaliska www.margita-ilona.sk .

Tešíme sa na vás!

kúpalisko Margita - Ilona


 
 

dnes je: 23.2.2019

meniny má: Roman, Romana

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
23.2.2019
ÚvodÚvodná stránka