Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Mestská športová olympiáda stredných škôlVytlačiť
 

Mestská športová olympiáda stredných škôl - - celkové umiestnenie

Výsledky Mestskej športovej olmpiády - stredné školy

„O POHÁR  PREDNOSTU MsÚ“ 

dňa  25.09.2018

 

Celkové umiestnenie :

 

1.    Gymnázium A. Vrábla (GAV)

2.    Katolícka spojená škola Sv. Vincenta de Paul (KSS SV. VINCENTA DE PAUL)

3.    Obchodná akadémia (OA)

4.    Stredná odborná škola služieb (SOŠ SV. MICHALA)

5.-6.  Stredná odborná škola pedagogická (SOŠ PEDAGOGICKÁ)

         Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku (SOŠPaSV)

7.    Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická (SPŠSE)

8.    Stredná umelecká škola L. Bielika (SUŠ L. BIELIKA)

9.    Stredná odborná škola techniky a služieb (SOŠTS)

10.  Cirkevné gymnázium P.Czeglédiho Reformovanej kresťanskej cirkvi s vyučovacím    jazykom maďarským

 

Výsledky  

 

ATLETIKA :

Skok do diaľky :

dievčatá / chlapci:

1.miesto Veronika Vargovská, SOŠ Pedagogická;  Timo Pavúk, GAV                            

2. miesto Diana Dudášová, KSŠ sv. Vincenta de Paul;  Patrik Lipiansky, SPŠSE

3. miesto Asha Mária Dashová, GAV;  Erik Kasala, SOŠ sv. Michala           

 

Beh na 100 m:

dievčatá / chlapci:

1. miesto Lili Valachovičová, KSŠ sv. Vincenta de Paul; Michal Mäsiar, OA

2. miesto Viktória Kmotricová SPŠSE;   Filip Žorba, GAV

3. miesto Asha Mária Dashová, GAV;  Michal Ferenci, SOŠ Pedagogická

 

Beh na 800 m   dievčatá:

1. miesto Viktória Titková, GAV        

2. miesto 2. miesto Karin Jánošová, KSŠ sv. Vincenta de Paul   

3. miesto Anastasia Gruňová, OA                                                                                

 

Beh na 1500 m  chlapci:

1. miesto Ján Varga, SOŠ sv. Michala                                                                         

2. miesto Jakub Toma ,SOŠPaSV                                                        

3. miesto Jakub Žlkovan, GAV            

 

Vrh guľou:

dievčatá / chlapci:

1. miesto Lea Košíková, SOŠ Pedagogická; Milan Haborák, KSŠ sv. Vincenta de Paul

2. miesto Oxana Szárazová, SUŠ L. Bielika; Martin Boócz, SOŠPaSV

3. miesto Karolína Zvolenská, OA; Dominik Bednár, SPŠSE

 

Stolný tenis :

dievčatá / chlapci:

1. miesto Adriana Balúchová, GAV;    Oliver Potocký, KSŠ sv. Vincenta de Paul

2. miesto Dana Tašková, SOŠ Pedagogická ; Martin Balega GAV

3. miesto Miroslava Martonová, SOŠ sv. Michala; Milan Henzsel OA

 

Malý futbal:

1 miesto GAV

2. miesto SPŠSE

3. miesto KSŠ sv. Vincenta de Paul

 

Volejbal:

1. miesto GAV

2. miesto KSŠ sv. Vincenta de Paul

3. miesto SOŠ Pedagogická

 

Basketbal:

1. miesto GAV

2. miesto OA

3. miesto SPŠSE


 
 

dnes je: 14.12.2018

meniny má: Branislava, Bronislava

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
14.12.2018
ÚvodÚvodná stránka