Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Levice opäť hlasujú za ihrisko ŽihadielkoVytlačiť
 

Žihadielko logo

Aj v roku 2019 prináša spoločnosť  Lidl projekt „Ihrisko Žihadielko“, ktorého cieľom je podpora zdravého rozvoja detí a trávenia času rodín s deťmi vonku. Všetky mestá  a obce, kde sa nachádza predajňa tejto spoločnosti, majú možnosť sa zapojiť do tohto projektu a súťažiť o nové ihrisko Žihadielko s motívom obľúbenej rozprávky o včielke Maji. 

V roku 2019 bude opäť vytvorená jedna špeciálna kategória pre mestá, ktoré už Žihadielko vyhrali v predchádzajúcich rokoch. Aj tieto víťazné mestá sa budú môcť opäť do súťaže zapojiť a preto je konkurencia veľmi silná !

Hlasovanie prebieha od 14. januára 2019 a bude trvať až do konca februára. Počas tejto doby môže verejnosť každý deň pridávať hlasy pre svoje mesto na stránke www.zihadielko.sk. Veríme, že sa opäť do súťaže aktívne zapoja všetci rodičia, starí rodičia aj budúci rodičia a všetci tí, ktorým záleží na našich deťoch.

Vďaka všetkým, ktorí poctivo hlasovali, vyrástlo v Leviciach v r. 2017 pekné nové ihrisko. Skúsme to aj teraz! Zabojujme znovu a preklikajme sa k ďalšiemu Žihadielku pre naše deti ! 

V mene najmenších Levičanov ďakujeme za každý hlas :)

Lidl Žihadielko banner Levice

 


 
 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
18.7.2019
ÚvodÚvodná stránka