Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Hlasujte za Žihadielko každý deň a vyhrajte ! Vytlačiť
 

Motivačná súťaž Žihadielko

Každý pondelok v čase trvania hlasovania za ihrisko Žihadielko vyžrebujeme 3 súťažiacich, ktorí dali mestu Levice za predchádzajúci týždeň aspoň 12 hlasov.

Pošli screenshot obrazovky s menom a počtom hlasov a si zaradený do žrebovania o balíček cien (vstup pre 2 osoby na kúpalisko Margita–Ilona, vstupenka pre 2 osoby na detské predstavenie Teáter Komika, 5x vstup na krytú plaváreň).

Ak mesto Levice získa nové ihrisko, na záver odmeníme troch hlasujúcich super cenami. Šťastných výhercov záverečnej výhry vyžrebujeme po vyhlásení oficiálnych výsledkov hlasovania za ihrisko Žihadielko. 

  1. SMART HODINKY SAMSUNG V HODNOTE 300 €
  2. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA NÁKUP V PREDAJNI   ŠPORTOVÝCH POTRIEB V HODNOTE 150,- €
  3. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA NÁKUP V PREDAJNI HRAČIEK V HODNOTE 100,- €

 

Podmienky týždennej súťaže:

Hlasujte celý týždeň za Levice v súťaži Žihadielko na zihadielko.sk. Kliknite na svoje meno a spravte screenshot (fotografiu obrazovky) so štatistikou vášho hlasovania. Obrázok nám pošlite najneskôr v nedeľu do 23:59 h na adresu sutaz @ levice.sk. V maili uveďte aj vaše meno a priezvisko. Do žrebovania budú zaradení iba súťažiaci, ktorí dali mestu Levice za predchádzajúci týždeň aspoň 12 hlasov.

Podmienky záverečnej súťaže:

Hlasujte za Levice až do 28.2.2019 v súťaži Žihadielko na zihadielko.sk. Po skončení hlasovania 28.2.2019 kliknite na svoje meno a spravte screenshot (fotografiu obrazovky) so štatistikou vášho hlasovania. Obrázok nám pošlite na adresu sutaz @ levice.sk. V maili uveďte aj vaše meno a priezvisko. Do záverečného žrebovania budú zaradení iba súťažiaci, ktorí dali mestu Levice za celú dobu hlasovania za ihrisko Žihadielko aspoň 76 hlasov (z celkového možného počtu 92 hlasov).

  • Súťaže sa môžu zúčastniť obyvatelia mesta Levice aj obyvatelia iných miest a obcí, ktorí hlasujú za mesto Levice.
  • V prípade, že sa výhercom stane osoba mladšia než 18 rokov alebo osoba bez spôsobilosti na právne úkony alebo osoba s obmedzenou právnou spôsobilosťou na právne úkony, výhra bude odovzdaná jej zákonnému, resp. právnemu zástupcovi po preukázaní oprávnenia zástupcu konať v mene zastúpeného výhercu.
  • Účastníci súťaže súhlasia so spracovaním a použitím svojich osobných údajov v rozsahu (meno, priezvisko, e-mailová adresa) v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov pre účely účasti v uvedenej súťaži  a zároveň vyhlasujú, že uvedené údaje sú pravdivé a poskytované dobrovoľne. Mesto Levice sa zaväzuje uvedené osobné údaje zlikvidovať po ukončení súťaže a vyhlásení výsledkov hlasovania.
  • Výhra v súťaži nie je právne nárokovateľná. Spôsob odovzdanie výhier bude výhercom oznámený e-mailom.
  • Organizátorom súťaže je Mesto Levice, Nám. hrdinov 1, Levice, IČO: 00307203.

 

Výhercovia súťaže "Hlasujte a vyhrajte" - žrebovanie 25.02.2019

Vyžrebovali sme posledných výhercov súťaže "Hlasujte za Žihadielko a vyhrajte", ktorými sú:
Michaela Bahnová
Jakub Toma
Martina Sásová
Blahoželáme !

Výhercovia súťaže "Hlasujte a vyhrajte" - žrebovanie 18.02.2019

Z hlasujúcich, ktorí nám do 17.02.2019 poslali screenshot so svojimi hlasmi, primátor mesta Ján Krtík vyžreboval ďalších 3 výhercov, ktorými sú:

Kristína Kundakerová

Nina Tomová

Bibiana Hradecsná.

Blahoželáme !

 

Výhercovia súťaže Hlasujte a vyhrajte" - žrebovanie 11.02.2019

Z hlasujúcich, ktorí do 10.02.2019 poslali screenshot so svojimi hlasmi, prednosta mestského úradu Rastislav Juhár vyžreboval ďalších 3 výhercov, ktorými sú:

Norbert Hradecsný

Nina Tomová

Jana Tomová

Blahoželáme !
 

 

Výhercovia súťaže „Hlasujte a vyhrajte“ – žrebovanie 05.02.2019

Z hlasujúcich, ktorí do 03.02.2019 poslali screenshot so svojimi hlasmi, zástupca primátora Csaba Tolnai vyžreboval ďalších 3 výhercov, ktorými sú:

Alexandra Baranová

Bibiana Hradecsná

Kristína Kundakerová

Blahoželáme !

 

Výhercovia súťaže „Hlasujte a vyhrajte“ – žrebovanie 28.01.2019

Z hlasujúcich, ktorí poslali screenshot so svojimi hlasmi, primátor mesta Ján Krtík vyžreboval prvých 3 výhercov balíčkov cien: vstup pre 2 osoby na kúpalisko Margita–Ilona, vstupenka pre 2 osoby na detské predstavenie Teáter Komika, 5x vstup na krytú plaváreň. Blahoželáme !
Výhercovia:
Alexandra Baranová
Stanislav Dudáš
Martina Sásová

 


 
 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
18.7.2019
ÚvodÚvodná stránka