Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Levice

Upozornenie pre motoristov a obyvateľov v súvislosti s uzávierkou nadjazduVytlačiť
 

ilustračný obrázok

Upozorňujeme motoristov na úplnú uzávierku mosta na ceste I/51 (Kalnická cesta) v trvaní od 25. mája 2019 od 6,00 h do 22. decembra 2019 do 16,00 h.

Obchádzková trasa pre nákladné vozidlá nad 3,5 t (tranzitná doprava)  je vedená cez Nový Tekov, Malé Kozmálovce a Tlmače. Dĺžka obchádzkovej trasy je 22 km. Obchádzkovú trasu nájdete v priloženom súbore Vozidlá nad 3,5 t.

Obchádzková trasa pre osobnú dopravu, MHD, diaľkové autobusy, vozidlá nad 3,5 t (okrem tranzitných) je vedená po Kalnickej ceste (cesta I/51),  Júrskej ceste (cesta III/1543), Mochovskej ulici, Pereckej ul., Ul. ku Bratke, Nádražnom rade a Mierovej ulici ku kruhovej križovatke na Ul.M.R.Štefánika (cesta 1/51). Obchádzková trasa platí v oboch smeroch. Dĺžka obchádzky je 7 km. 

Obchádzková trasa je vyznačená dočasným dopravným značením. Upozorňujeme motoristov, že na obchádzkovej trase platí zmena organizácie dopravy. Zmenu dopravného značenia na obchádzkovej trase v rámci mesta nájdete v priloženom súbore Vozidlá do 3,5 t.

Počas uzávierky nadjazdu budú platiť nové cestovné poriadky dopravnej spoločnosti ARRIVA na linkách MHD 1, MHD 3, MHD 4, MHD 5, MHD 11, MHD 12 platné od 25.5.2019 do decembra 2019. V súvislosti s uzávierkou bola zriadená aj nová linka č. 2, ktorá bude premávať na trase  Tabaková - Milex - Rybníky III. – autobusová stanica - žel. stanica a späť . Upozorňujeme na zmenu na linke MHD 2 po zverejnení cestovných poriadkov.

Peší prechod obyvateľov a cyklistov z lokality Za Tabakovou bude umožnený aj počas rekonštrukcie po provizórnej lávke.

Žiadame motoristov, aby zvýšili pozornosť a rešpektovali dočasné dopravné značenie na obchádzkovej trase. Do doby ukončenia prác na rekonštrukcii nadjazdu prosíme obyvateľov o trpezlivosť a pochopenie.

 


 
 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
21.10.2019
ÚvodÚvodná stránka