Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Žiaci v Leviciach cestujú v MHD zadarmo aj v tomto školskom rokuVytlačiť
 

ilustračný obrázok

Žiaci základných škôl a prvého stupňa osemročného gymnázia v Leviciach budú aj naďalej cestovať mestskou autobusovou dopravou zadarmo. Umožní to spoločný projekt mesta Levice a dopravnej spoločnosti ARRIVA, ktorý uľahčuje dopravu školopovinných detí a zlepšuje dopravnú situáciu v meste.    

Úspešný projekt, ktorý umožňuje bezplatné cestovanie žiakov v Leviciach, pokračuje už druhý rok. Žiaci môžu cestovať autobusmi mestskej autobusovej dopravy zadarmo bez časového obmedzenia, a to aj počas prázdnin. Stačí, ak:

  • navštevujú základnú školu alebo osemročné gymnázium (triedu príma, sekunda, tercia a kvarta) v Leviciach
  • predložia potvrdenie  o trvalom pobyte v Leviciach
  • vlastnia čipovú kartu ARRIVA. Ak čipovú kartu ešte nemajú, stačí navštíviť obchodné miesto ARRIVA, kde im ju na počkanie vystavia. Návšteva obchodného miesta je potrebná aj s pôvodnou čipovou kartou, na ktorej personál upraví nastavenie na bezplatné cestovanie.

Cieľom projektu bezplatného cestovania žiakov v Leviciach je zjednodušiť dopravu školopovinných detí, odbremeniť rodičov a zlepšiť dopravnú situáciu v meste. Zároveň ide o snahu zlepšiť životné prostredie v meste. Všetky potrebné informácie o bezplatnej získate na obchodnom mieste na autobusovej stanici v Leviciach.

 


 
 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
18.7.2019
ÚvodÚvodná stránka