Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Projekt Intenzifikácia zberu biologicky rozložiteľných odpadov v meste Levice

Ministerstvo životného prostredia                   Operačný program kvalita životného prostredia              Európska únia

                           ,,Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou"         

Mesto Levice podpísalo Zmluvu o poskytnutí  NFP s poskytovateľom MŽP SR v zastúpení so SAŽP na projekt „Intenzifikácia zberu biologicky rozložiteľných odpadov v meste Levice“. Projekt sa realizuje s podporou finančných prostriedkov zo štrukturálnych fondov EÚ v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia.

Základné informácie o projekte:

Fond: Kohézny fond

Operačný program: Operačný program Kvalita životného prostredia

Špecifický cieľ: 1.1.1 Zvýšenie miery zhodnocovania odpadov so zameraním na ich prípravu na opätovné použitie a recykláciu a podpora predchádzania vzniku odpadov

Názov projektu: Intenzifikácia zberu biologicky rozložiteľných odpadov v meste Levice

Hlavný cieľ projektu:

Realizáciou projektu dôjde k obstaraniu techniky a plastových nádob na bioodpad do odpadového hospodárstva v meste Levice s cieľom zvýšenia intenzity a efektívnosti triedenia komunálneho odpadu a jeho zberu s prioritným zameraním na BRKO. Mesto obstará nákladné vozidlo s hákovým nakladačom a nadstavbou na BRO, univerzálny traktor s čelným nakladačom, bio sekací a rezací stroj, teleskopický nakladač, drvič konárov, traktorový príves veľký, 3 000 ks plastových nádob na bioodpad 120 l a 180 ks plastových nádob na bioodpad 1 100 l.

Zvolený súbor technológií je nevyhnutný na zabezpečenie stanovených cieľov v oblasti triedenia komunálneho odpadu primárne zameraných na odpad, za ktorý je zodpovedné mesto.

Realizácia projektu sa zabezpečí pre občanov mesta jednoduchší a komfortnejší spôsob triedenia komunálneho odpadu a prispeje tiež k zlepšeniu životného prostredia.

Kontrahovaná výška NFP: 990 804,40 Eur

Hypertextový odkaz na webové sídlo RO: www.op-kzp.sk

 


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
22.9.2019
ÚvodÚvodná stránka