Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Čo skrývajú Levice - Show Cloth

Čo skrývajú Levice - Show Cloth

          logo MsPM                erb mesta Levice.jpg                     logo NsK.jpg

,, Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja"

Cirkus Cloth, ktorý mal premiéru v roku 2018 s názvom Show Cloth, sa tento rok vrátil s novou ešte väčšou show AMAZING DREAMS. Moderná show plná špeciálnych efektov, mladých talentovaných Levičanov aj profesionálnych umelcov a akrobatov zaručila úžasný zážitok pre všetky generácie. O záujme Levičanov o takéto podujatie a o úspechu predchádzajúceho ročníka svedčila vypredaná športová hala.
V programe vystúpili talenty z Levíc - tanečníci z levických tanečných skupín a tančených škôl, mladí speváci, hudobníci či mažoretky ale aj profesionáli zo Slovenska v podaní skupiny Born To Trick so svojim street workoutovým vystúpením alebo Kristíny Slovákovej s úžasnou hrou so svetlom. Show obohatila svojim vystúpením aj víťazka superstar Tereza Mašková a trochu extrému a akrobacie priniesli  aj špeciálni hostia zo zahraničia ako Martin Dražil z Českej republiky so svojou fascinujúcou show na BMX či vzdušná akrobatka na hodvábnej slučke Vellai Krisztina z Maďarska.

Podujatie pripravili mladí poslanci z Mestského parlamentu mládeže v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom, Správou športových zariadení, z finančnej podpory Nitrianskeho samosprávneho kraja a Mesta Levice.

cloth.jpg cloth2.jpg cloth3.jpg

cloth4.jpg cloth5.jpg cloth6.jpg

cloth7.jpg cloth8.jpg cloth9.jpg


 
Deutch version
English version
Magyar verzió
22.9.2019
ÚvodÚvodná stránka