Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Nechceme divoké skládky!

 

Nedovolená skládka odpadu v obytnom súbore Levíc

 

Aj takto vyzerajú naše Levice. Napriek nemalým finančným prostriedkom, ktoré vynakladáme na udržiavanie čistoty ulíc, napriek každodenným prácam aktivačných pracovníkov, ktorí nám pomáhajú v boji proti neupraveným, zanedbane pôsobiacim lokalitám.

 

Nedovolená skládka odpadu

 

Navzdory maximálnemu úsiliu je realita našich sídlisk neúprosná. Posúďte sami - toto sú autentické zábery mesta, v ktorom žijeme. Chcete, aby takto vyzerali Levice aj naďalej? My NIE. A preto prosíme o pochopenie a pomoc každého jedného z Vás.

 

Nedovolená skládka odpadu v obytnom súbore Levíc

 Tzv. čierne skládky odpadu nielenže pôsobia na svoje okolie negatívne a sú potenciálnou zdravotnou hrozbou, je tu aj neprehliadnuteľný finančný aspekt, ktorý sa odzrkadľuje v nákladoch spojených s ich odstránením. Mali by sme si preto uvedomiť, že nepovedať STOP ich vznikaniu znamená povedať ÁNO plytvaniu peniazmi daňových poplatníkov.

 

 

Nedovolená skládka odpadu

 Ako môžete pomôcť? Upozorňujte nás nielen na náleziská nedovoleného vývozu smetí, ale tiež na vinníkov. Len tak môžeme brať na zodpovednosť tých, ktorí sa správajú k nášmu mestu a teda i k nám ostatným bezohľadne. Pokiaľ sa obávate narušenia susedských vzťahov, garantujeme Vám, že prešetríme všetky, teda aj anonymne nahlásené podnety.

  

Nedovolená skládka odpadu v obytnom súbore Levíc

 

Vážení spoluobčania, dúfame, že voči našej prosbe neostanete ľahostajní, pretože vychádza z nášho spoločného záujmu. Nedisciplinovanosť niektorých z nás stojí obrovské finančné čiastky VŠETKÝCH. Prestaňte tento fakt tolerovať a pomôžete nám ho zmeniť. Ďakujeme.

 

 

 

 


BEZPLATNÁ TELEFONICKÁ LINKA NA MESTSKÝ ÚRAD:


0800 120 646


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
22.9.2019
ÚvodÚvodná stránka