Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Zákazky nadlimitné, podlimitné, zákazky s nízkou hodnotou

Oznam

Verejný obstarávateľ mesto Levice informuje záujemcov (uchádzačov), že zadávanie zákaziek zverejnených v profile verejného obstarávateľa na jeho web stránke nájdete v časti e-GOV, samospráva, verejné obstarávanie.

 

Postup pri vyhľadávaní nadlimitných, podlimitných zákaziek a zákaziek s nízkou hodnotou, v  Informačnom systéme samosprávy - modul verejné obstarávanie (ISS VO) je nasledovný:

Po odkliknutí http://egov.levice.sk sa Vám zobrazí ISS VO, kde mesto Levice zverejňuje obstarávanie zákaziek a informácie o výsledku verejného obstarávania zákaziek.

Vo vrchnej šedej lište je uvedený POSTUP s odkazom. Po odkliknutí na odkaz sa zobrazí:

- všetky ponuky,

- nadlimitné,

- podlimitné,

- zákazky s nízkou hodnotou

 

Z tejto ponuky je možné si vybrať konkrétne druhy zákaziek podľa finančných limitov a následne sa Vám zobrazia zákazky s názvom predmetu zákazky. Ku každej zákazke máte priložené dokumenty, kde po rozkliknutí dokumentu sa Vám zobrazí Výzva na predloženie ponuky, prípadne aj súťažné podklady, kde je uvedený okrem iného: opis predmetu zákazky, obchodné podmienky, spôsob určenia ceny, návrh na plnenie kritérií, podmienky účasti, lehota na predkladanie ponúk.

 

Ak je ukončený proces verejného obstarávania, informácia o výsledku je uvedená v časti             Vybr. ponuky. Po kliknutí na Vybr. ponuky sa Vám zobrazí identifikácia úspešného uchádzača a cena za predmet zákazky.

 

Zákazky mesta Levice na: http://egov.levice.sk


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
17.9.2019
ÚvodÚvodná stránka